Підготовка до IELTS, TOEFL

Готуйтесь до тестів разом з нами

Що таке тести TOEFL та IELTS?

Наші курси розраховані на 4 місяці та на 6 місяців. Програма базується на автентичних посібниках з підготовки до даних тестів, таких авторів як Barons, Bruce Stirling, Douglas Pierce and Sean Kinsell, Sam McCarter, Rawdon Wyatt тощо.

Що таке Toefl?

Тест TOEFL® відображає наскільки вільно людина, для якої англійська мова не є рідною, може застосовувати її в англомовних країнах, переважно в академічних цілях, але також проходження цього тесту може бути потрібним в ситуаціях з міграцією в англомовну країну, виїзду на роботу, стажування і т.д. З допомогою тесту стає можливим оцінити рівень, на якому студент може читати, слухати, говорити та писати англійською на заняттях в коледжі або університеті, на роботі, під час практики або іншої програми.

Чи Toefl є американським тестом? Він сертифікований?

Тест є американським, відповідно основний акцент під час підготовки робиться саме на американську англійську.
Цей міжнародний екзамен був створений та керується американською компанією Educational Testing Service (ETS). ETS є недержавною некомерційною організацією з штаб-квартирою в місті Прінстон, штат Нью-Джерсі.
Тест TOEFL проводиться в більш ніж 180 країнах, а результати TOEFL визнаються у більш ніж 6000 інститутах та організаціях в 130 країнах світу.

Чим тест IELTS відрізняється від TOEFL і чи він сертифікований?

IELTS (International Englsih Language Testing System) — це міжнародний екзамен з англійської мови, розроблений для визначення рівня володіння англійською мовою для людей, які бажають вчитись чи працювати в англомовному середовищі, чи мігрувати в одну з цих країн.
Більш ніж мільйон людей кожний рік проходять цей тест. Результати екзамену IELTS примають більше 6000 державних та професійних організацій в 125 країнах світу, більшість з яких знаходиться в країнах Британської Співдружності. Майже всі університети Австралії, Канади, Нової Зеландії та Великобританії, а також Америки визнають IELTS. IELTS також використовують для міграції в ці країни; при прийомі на роботу теж вимагають складання цього тесту. Під час підготовки до складання тесту IELTS особлива увага приділяється британській англійській мові.
Повний перелік організацій, які визнають результати тесту IELTS можна знайти на сайті – www.bandscore.ielts.org.
Тест IELTS оцінює 4 основні мовні навики – аудіювання (Listening), читання (Reading), написання (Writing) та розмовна мова (Speaking).
Існує два модуля екзамену: академічний (Academic) та загальний (General Training).

toefl
IELTS

Приходьте до нас і ми допоможемо Вам якісно, швидко та з цікавістю підготуватись до проходження TOEFL, IELTS тестів!