Німецька мова

Sprechen Sie fließendes Deutsch?

  Nein? Dann kommen Sie zu uns und wir bringen Ihnen gute Kenntnisse bei!

Німецька мова є офіційною мовою Німеччини, Великого Герцогства Люксембург, Королівства Бельгії, Австрії, Швейцарії. Німецькою мовою розмовляють у США, Канаді і декількох країнах Південної Америки. Кількість носіїв – 120 млн.

Ми пропонуємо курс німецької мови, що включає в себе вивчення всіх аспектів мови – інтенсивну мовну практику, вивчення сучасної німецької лексики, граматики, фонетики. Комунікативний підхід дозволяє в мінімальний термін навчитись розмовляти і використовувати отримані знання на практиці.

Навчальний процес на курсах німецької мови організований таким чином, що студенти рівномірно засвоюють чотири мовні навички (читання, письмо, усне мовлення і сприйняття мови на слух) .

Загальний курс німецької мови включає у себе детальне вивчення лексики і граматики німецької мови, активно розвиває навички мовлення.

 Програма курсу німецької мови поділяється на наступні рівні:

  • A1 – початковий рівень
  • A2 – елементарний рівень
  • B1 – нижче середнього
  • B2 – середній рівень
  • C1 – вище середнього
  • C2 – просунутий рівень

Ми пропонуємо наступні курси німецької мови:

Курс загальної німецької мови (граматика, лексика, фонетика) розрахований на 6-8 місяців, двічі на тиждень. Курс охоплює всі 4 навички володіння мовою: читання, письмо, мовлення, слухання і розуміння.

– курси для дорослих;

– курси для підлітків (11-16).

Інтенсивний курс – 3 місяці.

2 заняття в тиждень по 1,5 години.

Розмовна німецька – 4 місяці.

Максимум спілкування, дискусії на цікаві теми, аудіо- та відеосупровід. Курс розрахований на осіб, що мають певну базу володіння німецькою – рівень А1-А2 і вище.

Підготовка до еміграції у німецькомовні країни (Німеччину, Австрію, Швейцарію). Курс передбачає вивчення основ граматики, побудови речень, постановку вимови, написання резюме та мотиваційного листа, а також вивчення середовища – культура, історія, устрій названих вище країн.

Підготовка учнів до ЗНО (вивчення граматики, читання та обговорення текстів на цікаві теми, ознайомлення з різними типами тестів).

Спеціальні курси:

  • бізнес німецька (ділове спілкування, переписка, складання резюме та мотиваційного листа, ведення переговорів, співбесіда при прийомі на роботу, діловий етикет);
  • готельна справа (спілкування з клієнтами, ведення переговорів);
  • ресторанна справа (спілкування з клієнтами, прийом замовлення, мовний етикет).